Застосування агроволокна Agreen для вирощування баклажанів

Баклажани, на території України вирощуються, але їх популярність не висока. Це пояснюється тим, що процес посадки баклажанів трудомісткий і різні хвороби часто гублять здорові плоди. Селекціонери вже вивели такі сорти баклажанів, які стійкі до шкідників, тому посадкою стало займатися більше дачників і фермерів. Правильно вибраний сорт баклажанів, допоможе отримати хороший урожай. При виборі, потрібно враховувати якість ґрунту та погодні умови. Для того щоб отримати урожай, як можна раніше, рекомендується використовувати агроволокно. За допомогою агроволокна, Ви зможете захистити свої посіви. Цей матеріал використовують фермери по всій території України. На сьогодні агроволокно користується популярністю серед дачників і садівників. З кожним роком, все більше покупців, користуються перевагами цього укривного матеріалу.

Основні характеристики агроволокна Agreen:


  • Нетканий синтетичний матеріал. Дозволяє укладати агроволокно безпосередньо на рослини, без опор. Матеріал дуже міцний, але при цьому володіє легкістю. Агроволокно Agreen можна скручувати в рулон або складати, місця він займе зовсім небагато.
  • Пропускає воду і повітря. Агроволокно Agreen зовсім не заважає потрапляти волозі в грунт. Дощова вода з легкістю проникає в грунт. Полив, так само можна проводити, не знімаючи агроволокно. Гарна циркуляція повітря під агроволокном дозволить розвиватися рослинам швидко і правильно. Всередині створюється особливий мікроклімат, який дозволяє підтримувати певну температуру і вологість. Це дуже важливо для гарного росту посаджених рослин
  • Витримує заморозки. Агроволокно захищає рослини від заморозків. Матеріал може витримати зниження температури до - 8 ° С. Перед посадкою, Вам потрібно вибрати матеріал правильної щільності. Для вирощування овочів, в тому числі баклажанів, підійде агроволокно з щільністю від 17 г / м2 до 30 г / м2. Укриття посадки цим агроволокном вбереже рослини від морозів, особливо в нічний час.
  • Захищає рослини від різних комах, гризунів і птахів. Агроволокно допомагає боротися зі шкідниками. Птахи не зможуть нападати на Ваш урожай, так як він буде накритий. Боротися з комахами стане набагато легше.
  • Вберігає майбутній урожай від поганих погодних умов. Навесні і влітку сильні пори вітру не зможуть зашкодити посаджені рослини. Граду, так само не вдасться нашкодити саджанців.
Для вирощування баклажанів використовується в основному укривне агроволокно білого кольору. Але деякі дачники застосовують при висадці розсади агроволокно для мульчування. Воно має чорний колір і велику щільність. Ним потрібно покрити, заздалегідь підготовлений грунт. Агроволокно для мульчування захистить Ваші баклажани від бур'янів. Вам не потрібно буде проводити прополку і розпушування грунту. Доглядати за посадженими рослинами буде легше і швидше.


Технологія вирощування баклажанів

Баклажани можна вирощувати двома способами: сіяти насіння безпосередньо в грунт для вирощування, і вирощувати розсаду, після чого, висаджувати її на постійне місце росту. Щоб отримати ранній урожай рекомендується вирощувати розсаду. Цим процесом варто зайнятися вже в кінці лютого. В один горщик рекомендується висаджувати кілька насіння, щоб можна було вибрати кращий варіант для посадки. Насіння садять на глибину до 2 см., З відстанню в 5-7 см. Приблизно через 2 місяці розсада буде готова до висадки в грунт.



Оптимальною температурою для вирощування баклажанів вважається температура не нижче 20 ° С, і не вище 28 ° С. Якщо вона буде нижче або вище зазначеного діапазону, то почнеться опадання листя. Для вирощування баклажанів необхідна грунт з великим вмістом мінеральних речовин. Однією з особливостей вирощування баклажанів є цвітіння при великій тривалості світлового дня, не менше 14 годин. Застосовуючи агроволокно торгової марки Agreen при вирощуванні, Ви зможете прискорити процес росту і цвітіння баклажанів.

Так як, вирощування баклажанів вимагає дотримання температурного режиму, то вкривати розсаду агроволокном потрібно відразу після висадки в грунт. Агроволокно потрібно використовувати низької щільності, до 30 г / м2, щоб воно не заважало рости весільним культурам. Легкий матеріал буде підніматися у міру зростання баклажанів. При натягу ароволокно має вільно розміщуватися над розсадою. Перевагою використання цього матеріалу є легкість його установки. Куплений рулон потрібно розмотати і накрити їм посадку. З цією роботою легко впорається кожен дачник. Для використання агроволокна не потрібно будувати каркаси або опори.



Збір урожаю

Збирання технічно стиглих плодів можна проводити, через 30-40 днів, після цвітіння. Щоб визначити, чи можна збирати баклажани, потрібно звернути увагу на їх розмір і колір. Розмір баклажанів залежить від їх сорту. Подовжені плоди мають середню довжину 15 см., Маса повинна бути не менше 200 грам. При розрізі баклажана, насіння повинні бути м'якими і практично непомітними. Якщо всередині з'являються тверді насіння жовтого кольору, то такі плоди вважаються перезрілими. Вони можуть бути гіркими на смак, шкірка у них тверда і груба.



Баклажани потрібно зрізати з плодоніжкою, довжина якої становить 2-3 см. Щоб не пошкодити пагони рослин, баклажани зрізаються гострим ножем. Забирають урожай 1-2 рази в тиждень, щоб не пропустити зрілі плоди. При збиранні потрібно бути уважними, оскільки деякі сорти баклажанів мають чашечки з шипами, якими легко поколотися. Після збору врожаю, баклажани бажано відразу відправляти на реалізацію. Вони не можуть довго зберігатися і швидко втрачають свій товарний вигляд. Застосування агроволокна Agreen при вирощуванні баклажанів, допоможе підвищити врожайність, в середньому на 20%. Так само прискориться термін дозрівання. Ви зможете отримати урожай на 10-15 днів раніше звичайних строків. Це дозволить отримати більший прибуток при продажу продукції. У перший же рік використання нетканого матеріалу, Ви зможете побачити і оцінити всі його переваги. Агроволокно можна використовувати протягом декількох сезонів. При правильному зберіганні термін експлуатації можна продовжити на пару років.


ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя