Застосування агроволокна Agreen для вирощування салату

Салат може з'явитися на Вашому столі дуже рано, якщо Ви посадите його вчасно і будете дотримуватися технології вирощування. Салат, який урізноманітнює меню, дасть безліч корисних вітамінів і мінералів Вашому організму. Салат користується великим попитом, і його купують із задоволенням в будь-який час року. Виростити салат в холодну пору року, допоможуть теплиці, в яких буде підтримуватися постійна температура повітря. Починаючи з весни, вирощувати салат можна на відкритому грунті. Щоб прискорити процес дозрівання, потрібно використовувати агроволокно Agreen.

Салат добре росте при високих температурах. Вдень він може витримувати температуру в 30 °С, але вночі вона повинна становити не вище 18 ° С. Прохолодні ночі забезпечують швидке зростання салату. Добрими попередниками для вирощування салату є: картопля, капуста, селера і зернові.

Технологія вирощування салату із застосуванням агроволокна Agreen

Для того щоб виростити хороший салат, найкраще використовувати дражировані насіння. Таке насіння добре проростають. Насіння потрібно висівати в спеціальні ящики або контейнери для пророщування. Температура в приміщенні повинна бути в середньому 16 °С. Коли розсада досягне висоти в 10 см., Її можна висаджувати в грунт, для подальшого зростання. Перед висадкою в грунт, бажано внести добрива.

Агроволокно використовується для ранньої висадки рослин. Для того щоб отримати салат, як можна раніше використовують два типи агроволокна. Чорне агроволокно для мульчування, укладають на землю, а білим - вкривають салат. Укриття рослин потрібно проводити відразу після висадки в грунт. Так як, агроволокно добре пропускає вологу, то полив здійснюється без зняття нетканого матеріалу. Для того щоб салат був смачний і мав хороший товарний вигляд, температура під агроволокном повинна бути оптимальною. Оптимальною температура вважається температура, нижче 25 ° С. Якщо ж вона піднімається вище, то потрібно зняти агроволокно, оскільки є ризик, що качан не сформується або салат буде пухким. Найчастіше укривний матеріал залишається покривати рослини протягом 3-4 тижнів.
Якщо при посадці не використовувалося агроволокно для мульчування, то необхідно проводити прополку салату і постійно рихлити ґрунт. Боротьба з бур'янами займає багато часу. Агроволокно для мульчування допоможе Вам позбутися від багатьох проблем.

В залежності від виду салату, термін дозрівання коливається від 4 до 6 тижнів. Салат, як правило, висаджується в грядки на глибину 1-1,5 см. Відстань між рослинами досягає 3-5 см., А між рядами - 10 см. Салат можна підсівати кожен два тижні, так Ви зможете збирати урожай більш тривалий час.
Різні розміри агроволокна, дозволять Вам підібрати ідеальний варіант для виділеного місця під посадку. Це дуже зручно, оскільки Вам не доведеться розрізати агроволокно на шматки. Ви зможете купити рулон потрібної ширини, і накрити салат.

Вирощування салату на гідропоніці

Зараз користується популярністю технологія вирощування салату на гідропоніці. До висадки насіння потрібно приступати відразу після відкриття упаковки, щоб вони не встигли висохнути або набрати вологу. Після посіву, насіння накривають спеціальною плівкою, яка пропускає світло. Правильне харчування допоможе розвиватися салату правильно і швидше. Концентрація розчину повинна бути досить-таки низькою, але за складом він не повинен відрізнятися від того, що приготований для дорослих рослин. Концентрація елементів у розчині залежить від виду салату. Оптимальним варіантом вважається така концентрація елементів: N - 200 мг/л, Mg - 50 мг/л, Ca - 200 мг/л, P -80 мг/л, К - 200 мг/л. При вирощуванні температура повітря, в середньому, має становити 17 °С, а вологість - 70%.

Вирощувати салат на гідропоніці є сенс тільки при великих обсягах. Спеціалізоване обладнання коштує дорого, тому його купують фермери з метою промислового виробництва салату.

Основний догляд

Для того щоб салат був хрустким необхідна підживлення рослин. Підійдуть такі добрива, до складу яких входять: азот, калій, кальцій, фосфор і магній. Добрива потрібно вносити поступово, починаючи з того моменту, коли йде підготовка грунту до висадки салату, восени вноситься перша черга мінеральних речовин. Якщо салат висаджений у відкритий грунт, і відсутнє агроволокно для мульчування, то розпушувати грунт потрібно через місяць, після висадки салату. Це допоможе боротися з бур'янами ефективніше. Повітря буде надходити до коріння краще, і салат буде розвиватися швидше. Полив є важливою складовою при вирощуванні салату. Потрібно орієнтуватися через погодні умови. Якщо дні спекотні і посушливі, то його краще здійснювати в нічний час. Перестаратися з поливом не варто, оскільки салат почне гнити, що призведе до загибелі рослин.

Салат є дуже тендітною рослиною. Тому вкривати його потрібно агроволокном з найменшою щільністю, яка становить 17-19 г/м2. Агроволокно Agreen допоможе захистити салат від вітру і негоди. Листя салату зможуть вільно розвиватися під накриттям, і з легкістю піднімати його своїми листочками, при цьому зберігаючи товарний вигляд. Під агроволокном кількість сходів збільшиться на 20-30%. Агроволокно допоможе виростити салат з мінімальними витратами часу. Ви отримаєте хорошу продукцію раніше і будете насолоджуватися смаковими якостями салату одними з перших.

Збір врожаю

Збір врожаю потрібно проводити рано вранці, поки не зійшла роса. Тоді салат має гарний товарний вигляд. Кочан зрізають гострим ножем біля основи, і обривають два зовнішніх листа. Укладають салат в ящики, щоб не пошкодити листя. Якщо є можливість, то готову продукцію відразу направляють на продаж. Салат зберігається не довго, він швидко втрачає свою привабливість. Якщо ж такої можливості немає, то ящики з салатом поміщаються в спеціальні камери для зберігання, де температура становить 1-2 ° С. При таких умовах, салат може зберігатися тиждень.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя