Сівалка для касет на 96 вічок

  • Сівалка для касет на 96 вічок
  • Кількість комірок: 96
  • Розмір сівалки: 400х600 мм

Опис і характеристики

Сівалка для касет суттєво спрощує, а також значно пришвидшує процес висівання насіння. Касетна ручна сівалка для розсади дає змогу в стислі терміни заготовити розсаду, призначену для кількох гектарів землі. Понад те, насіння можна висівати не лише в касету, а й у відкритий ґрунт чи парник.

За допомогою такої сівалки можна висівати рослини, які мають круглі насіння, наприклад, білокачанну і цвітну капусту, петрушку, броколі, редис і різні квіти. Для виробництва обладнання використовуються виключно високоякісні матеріали: ігелітові шланги провідних виробників і оргскло (поліметилметакрилат). Всі ці елементи з'єднуються за допомогою спеціального клею.

Кожна сівалка комплектується трьома панелями, призначеними для калібрування насіння різного діаметру і пластини, що має пальці, за допомогою яких формуються заглиблення у землі.

Спробувавши висівати насіння за допомогою нашої сівалки, ви неодмінно переконаєтеся в тому, що такою швидкою ця робота не була ще ніколи!

Технічні характеристики:
Кількість комірок 96
Розмір сівалки 400х600 мм

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя