Міні-теплиця (розмір ХL)

  • Міні-теплиця (розмір ХL)

Опис і характеристики

Міні-теплиця (XL)

У міні-теплиці використано агроволокно, якість якого підтверджена дослідженнями. Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) проводив дослідження, в результаті яких отримані підтвердження високої якості агроволокна Agreen. Дослідження проводилися під керівництвом д-ра с/г наук Зіновія Діонісовіча Сича та директора НДІ рослинництва М. Макаренка.
Використання агроволокна Agreen, на прикладі вирощування огірків, дозволило збільшити врожайність на 5,1 т/га до 37,3 т/га. Завдяки використанню агроволокна Agreen урожай вдалося зібрати на 10 днів раніше призначеного терміну.
Дослідження проводилися протягом травня-червня 2012 року. Під час досліджень температура відрізнялася від середніх щорічних показників, була вищою за норму. Якщо весна буде холодною, то, за спостережннями, врожайність зросте більше.

Особливості:

  1. Завдяки технологіям нашої компанії вдосконалена італійська технологія виробництва, яка адаптована під кліматичні умови України.
  2. Міцність на розрив, що на 35% перевищує аналоги.
  3. Гарантія однорідної щільності матеріалу.
  4. Захист агроволокна від ультрафіолетових променів збільшена до 4%.
  5. Нитка волокна безперервна по всьому полотну матеріалу.
  6. Запатентована унікальна технологія ноу-хау «Strong-2 Edge ©» для з'єднання полотен агроволокна ТМ Agreen.
  7. Висока стійкість агроволокна при морозі за рахунок підвищеної еластичності нитки.
  8. Використання розраховане щонайменше на 4 сезони.
  9. Стабільність якості гарантує італійська лінія і система контролю виробництва.

Сталеві дуги з ПВХ-обплетенням

Для кріплення ми використовуємо в своїх парниках і міні-теплицях металеві дуги, ізольовані ПВХ-обплетенням, завдяки чому сталеві дуги не піддаються корозії та не іржавіють, є міцнішими та довговічнішими за пластикові.

За відгуками, використання металевих дуг більш практично, ніж пластикових. Доволі часто пластикові дуги ламаються під час встановлення теплиці, крім того, при монтажі необхідно додатково використовувати кілочки для кріплення, які часто гнуться.ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя