Агроволокно мульчуюче

Агроволокно мульчуюче ЕASY-CARRY ROLLS

Агроволокно чорне мульчуюче

Агроволокно чорно-біле мульчуюче

Агроволокно темно-зелене мульчуюче

Агроволокно коричневе мульчуюче


Як мульчуюче агроволокно може підвищити врожайність вашого господарства

Мульчування ґрунту - це агрономічний метод, який полягає у накритті  ґрунту органічними або неорганічними матеріалами. Це може бути: солома, деревна кора, листя, компост, або ж мульчуюче агроволокно. Найчастіше власники господарств використовують для мульчування чорне агроволокно. Воно є ефективним методом мульчування, який використовується в сільському господарстві та садівництві для захисту та покращення умов зростання рослин.

Агроволокно чорне — це спеціальний нетканий матеріал, який не пропускає сонячне світло, внаслідок чого бур’яни не отримують достатньо світла та не можуть проростати. При цьому, матеріал  пропускає повітря та воду, тому такий метод захисту не шкодить рослинам. Купити агроволокно від виробника ТМ Agreen - означає обрати ефективний спосіб покращення умов росту рослин. 

Переваги використання мальчуючого агроволокна

Використання агроволокна мульчуючого стало однією з найбільш поширених та ефективних практик серед аграріїв завдяки його універсальності та результативності. Цей матеріал можна використовувати в різних агрокліматичних умовах і для широкого спектру культур: від овочевих грядок до полуниці, декоративних квітників та дерев. Ось чому потрібно купити агроволокно мульчуюче для сфери садівництва та землеробства.

Використання агроволокна мульчуючого має кілька важливих переваг, які роблять його необхідністю для садівників та фермерів:

 • захист від  бур’янів;

 • збереження потрібного рівня вологи та зменшення необхідності частого поливу;

 • додатковий захист від шкідників;

 • зменшення необхідності внесення гербіцидів;

 • забезпечення якості врожаю;

 • легкість у використанні та багаторазовість.

Використання мульчуючого агроволокна дозволяє оптимізувати фермерські процеси. Агроволокно економить час та зусилля фермерів, оскільки всі вищеперелічені пункти дозволяють витрачати значно менше ресурсів на видалення бур’янів і, відповідно, збільшують кількість виділеного часу саме на потрібний догляд за рослинами. 

Додатково, купити агроволокно чорне варто, тому що воно створює оптимальний мікроклімат, регулюючи температуру ґрунту і зменшуючи стрес для рослин під час екстремальних перепадів температур.

Різновиди агроволокна мульчуючого    

У сучасному сільському господарстві використання агроволокна є ключовим елементом для захисту та покращення умов росту рослин. Завдяки його універсальності та ефективності, цей матеріал стає незамінним помічником для фермерів по всій Україні.

Серед найбільш популярних типів мульчуючого агроволокна за кольором варто виділити:

 • агроволокно чорне мульчуюче;

 • агроволокно зелене мульчуюче;

 • агроволокно коричневе мульчуюче;

 • агроволокно чорно-біле мульчуюче.

За перфорацією:

 • перфороване агроволокно для полуниці;

 • неперфороване агроволокно.

За щільністю:

 • 50 г/м2;

 • 80 г/м2;

 • 100 г/м2.

Такий різновид агроволокна дозволяє вибрати оптимальний тип відповідно до конкретних потреб рослин, ділянки та умов вирощування.

Агроволокно, ціна  якого відрізняється відповідно до характеристик, продається також в різному фасуванні:

 • агроволокно в рулонах;

Продається в розмірах починаючи від 50 м і до 500 м у довжину, та з шириною від 0,8 м до 3,2 м, що забезпечує гнучкість у використанні для різних типів ділянок і культур.

 • фасоване агроволокно у пакетах.

Фасоване агроволокно може мати довжину 5 м або 10 м та різну ширину від 1,07 м  до 3,2 м, що робить його зручним для малих ділянок або специфічних потреб.

Використання агроволокна

Є значні відмінності від того як правильно стелити агроволокно мульчуюче, на відміну від того, як застосовують агроволокно біле.

Для правильного використання розкладіть чорне агроволокно безпосередньо на ґрунті таким чином, щоб воно щільно прилягало до землі. Закріпіть краї матеріалу землею, спеціальними кілочками, шпильками або іншими важкими предметами. Переконайтеся, що агроволокно добре прилягає до ґрунту. Перед розкладанням агроволокна краще очистити ділянку від бур’янів. Мульчуюче агроволокно можна простелити в міжряддях, або ж по всій ділянці, зробивши спеціальні розрізи під рослини.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя