Національний Університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) проводив дослідження, за допомогою яких отримано підтвердження хорошої якості агроволокна Agreen.

Сьогодні результати цих досліджень стали еталоном для вибору агроволокна.

Висновки дослідження 2017 року:
 1. Агроволокно Agreen створює необхідні умови для вирощування органічної продукції
 2. Агроволокно Agreen захищає від заморозків, що гарантовано дозволяє отримати урожай
 3. Агроволокно Agreen захищає від впливу шкідників (тля і т.д.),
  завдяки чому урожай має гарний товарний вигляд.

Використання агроволокна Agreen 23 дозволило зберегти і зібрати урожай на 20 днів раніше

Результати дослідження 2017 року:
За результатами дослідження, що проводилося під керівництвом завідувача кафедри НУБіП, Федосия Івана Олексійовича, на базі органічного ФГ "Фазенда Лайф" було виявлено, що використання агроволокна Agreen 23 дозволило зібрати урожай на 20 днів раніше. Урожайність редису склала 1,4 кг/м2, що на 0,6 кг/м2 більше, ніж у відкритому ґрунті.
Дослідження проводилися на прикладі редису і капусти в березні-травні 2017 року. Було зроблено висадку у відкритий грунт і під агроволокно Agreen 23 щільності. Під час дослідження спостерігалися короткочасні заморозки, в результаті яких частина врожаю у відкритому ґрунті була знищена.
Висновки дослідження 2012 года:
 1. Використання агроволокна Agreen підвищує врожайність, в середньому на 13%.
 2. Агроволокно Agreen дозволяє збирати врожай на 10 днів
  раніше.
 3. Чим нижче температура, тим вище порівняльні показники збільшення
  врожаю і швидкості дозрівання врожаю при використанні агроволокна Agreen

Завдяки використанню агроволокна Agreen урожай вдалося зібрати на 10 днів раніше призначеного терміну. ​​

Результати дослідження 2012 года:

Дані дослідження проводилися протягом травня-червня 2012 року. Під час досліджень температура відрізнялася від середніх щорічних показників, вона була вищою за норму. Якщо весна буде холодною, то врожайність підніметься ще більше.

Дослідження проводилися під керівництвом д-ра с / г наук Зіновія Діонісовіча Сича та директора НДІ рослинництва М. Макаренка.

Використання агроволокна Agreen 17, на прикладі вирощування огірків, дозволило збільшити врожайність на 5,1 т/га до 37,3 т/га. Завдяки використанню агроволокна Agreen урожай вдалося зібрати на 10 днів раніше призначеного терміну.

Подбайте про врожай майбутнього сезону вже сьогодні!
Замовте агроволокно AGREEN вже зараз!

Інформаційна довідка:


Агроволокно AGREEN стало свого роду еталоном якості і практично кожен, хто запитує агроволокно - запитує AGREEN. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, але навіть європейських конкурентів. Професіонали вибирають агроволокно AGREEN і рекомендують його своїм друзям і партнерам.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя