Агроволокно укривне

Агроволокно укривне в рулонах ЕASY-CARRY ROLLS

Агроволокно укривне фасоване

Агроволокно укривне в рулонах

Агроволокно укривне з укріпленим краєм в рулонах


Агроволокно укривне - ідеальне рішення для захисту ваших рослин. Різновиди щільності та розмірів

Агроволокно укривне – це нетканий матеріал, який використовується для захисту рослин від негативних впливів навколишнього середовища. Це справжній помічник всіх аграріїв, що виконує безліч важливих для росту рослин функцій. Агроволокно ТМ Agreen має однорідну щільність по всій довжині та забезпечує максимальний захист рослин. Агроволокно допомагає створити сприятливий мікроклімат для росту рослин, зберігаючи вологу в ґрунті та регулюючи температуру. Обирайте необхідний вам розмір, щільність та готуйтеся збирати великі врожаї.


Агроволокно ТМ Agreen буває двох основних типів:


Агроволокно укривне біле - використовується, як захист культур від заморозків, прискорення їх росту та захист від надмірного сонячного випромінювання. Воно пропускає сонячне світло, воду, повітря та надійно захищає рослини від холоду.

Агроволокно чорне - використовується для мульчування ґрунту. Воно пригнічує ріст бур'янів та зберігає вологу в ґрунті. Чорне агроволокно не пропускає сонячне світло, але пропускає воду та повітря.


Обидва типи мають різну щільність, яка вимірюється в грамах на квадратний метр. Агроволокно біле зазвичай має щільність від 17 до 50 г/м², а чорне – від 50 до 100 г/м². Купити агроволокно чорне чи біле - все залежить від ваших потреб.


Біле агроволокно ТМ Agreen

Біле укривне агроволокно використовується в сільському господарстві та садівництві для захисту насаджень від негоди та перепадів температур. Варто купити агроволокно від виробника, якщо ви прагнете отримати дійсно якісний матеріал для вашого городу чи поля. 


Застосування білого укривного волокна:

Захист культур від заморозків до -7°C в залежності від щільності полотна. Чим воно щільніше, тим більшу мінусову температуру може витримати.
Захист рослин від агресивного впливу надмірного сонячного світла. До складу агроволокна ТМ Agreen входить 4% ультрафіолетового стабілізатора. Тому воно чудово затримує шкідливий ультрафіолет, що може нашкодити рослинам.
Захищає рослини від граду та сильного вітру.
Ефективно захищає врожай від птахів та шкідників.
Зберігає вологу в ґрунті, завдяки чому прискорюється ріст рослин.
Агроволокно для полуниці, вкладене на грядки, значно пришвидшує її дозрівання. 


Переваги агроволокна ТМ Agreen

Легке та зручне у використанні. Просто розстеліть і закріпіть його на грядках. 
Пропускає воду і повітря, що забезпечує оптимальні умови для росту рослин.
Має багаторазове використання, тому ви можете розстеляти його протягом багатьох сезонів. 
Доступне в різних щільностях, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для ваших потреб. 


Вибір щільності та розмірів

Щільність вимірюється в г/м². Чим воно щільніше, тим більший захист рослин забезпечує. Найбільш вживана щільність: 17, 19, 23, 30, 42, 50 г/м². Для захисту від заморозків рекомендується використовувати агроволокно щільністю від 17 г/м² і більше в залежності від прогнозованих нічних температур.
Агроволокно продається в рулонах різної ширини та довжини. Вибирайте розмір, який відповідає розміру ваших грядок. Доступна ширина рулонів від 1,07 м до 15,8 м, довжина рулонів від 25 м до 500 м. Агроволокно в пакетах має наступні розміри: ширина від 1,6 м до 4,2 м, довжина від 3 м до 10 м.

Агроволокно – це ефективний і доступний спосіб захисту рослин від негативних впливів навколишнього середовища. 


Як користуватися агроволокном 

Агроволокно повинно постійно знаходитися на грядках від висадки рослин і до самого збору врожаю. Якщо потрібно їх прополоти, просто зніміть агроволокно, а після закінчення робіт знову вкладіть на місце. Після збору врожаю скрутіть його в рулон і зберігайте в темному сухому місці до наступного року. Ви можете один раз купити агроволокно і використовувати його 5-6 років при правильному зберіганні. 
Використання білого укривного агроволокна значно спрощує догляд за рослинами та сприяє отриманню якісного врожаю.


Кілька порад щодо використання:

Перед укладанням очистіть ґрунт від бур'янів і каменів.
Простеліть агроволокно.
Зафіксуйте його.
Купуючи агроволокно ТМ Agreen, ви забезпечуєте собі легкий догляд за рослинами і гарантовано кращий урожай. Замовляйте з доставкою по Україні, щоб оцінити всі його переваги.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя