Касети для розсади

Касети розміром 54х28 см (Голландський стандарт)


Чистий і здоровий посадковий матеріал

Вирощування саджанців в касетах для розсади є гарантією для отримання здорового посадкового матеріалу:
  • Виключається ризик виникнення грибкових інфекцій
  • Коренева система стає більш розгалуженою, через обмежений простір в комірках
  • Кожен саджанець перебуваючи в комірці має рівні умови для зростання: він має однаковий простір і отримує однакову кількість води та світла, що забезпечує рівномірний розвиток розсади.

Правильна форма комірки

Комірки в касетах для розсади ТМ AGREEN мають правильну форму - у вигляді конуса (осередок поступово звужується до низу). Конусоподібна форма значно полегшує процес пересадки саджанців.Наприклад: коли рослину потрібно перемістити в іншу, більш простору тару або висадити у відкритий грунт, вона з легкістю виймається з комірки такої форми разом із земляною грудкою, не пошкоджуючи кореневу систему саджанця.

Індивідуальний підхід для кожної культури

Касети ТМ AGREEN бувають двох розмірів: 40х60 см і 54х28 см
Кількість комірок у касеті: від 6 до 288 осередків.
Ключовими характеристиками при виборі касет для розсади є глибина і об’єм комірки.

Для правильного розвитку кожній рослині потрібен певний обсяг грунту. Об'єм комірки впливає на тривалість утримання розсади в касеті: чим він більший, тим довше рослина може знаходиться в касеті в очікуванні пересадки.

Коренева система в залежності від культури розвивається по-різному за однаковий проміжок часу, вона з різною швидкістю заповнює обсяг наданого їй земляного кому. Неправильно підібрана глибина може привести до отримання слабких і хворобливих саджанців.

Наприклад: для пасльонових культур потрібно підібрати касету з комірками глибиною не менше 60-65 мм, для посадки базиліка, селери і суниці має сенс застосувати касетні блоки з більш дрібними поглибленнями до 65 мм.

Глибина осередків в касетах для розсади ТМ AGREEN варіює від 25 до 80 мм, завдяки чому можна підібрати ідеальну касету для висаджування будь-яких культур.

Зручне транспортування

Касети для розсади дуже зручні в експлуатації: вони придатні для тривалого транспортування на палетах або на спеціальних візках з полицями, що дозволяє перемісити велику кількість посадкового матеріалу за один раз.

Наявність піддону для касет допоможе захистити поверхню, на якій знаходиться касета з розсадою від бруду і води, а також дозволить легко переставити касету з місця на місце або перемістити розсаду до місця висадки.

Культура21Q32NH50Q50T72T72Q105Q288А6Q128Q288SDP-96DP-160

Томат
кассеты под рассаду помидоров

Огірок
кассеты под рассаду огурцов

Капуста рання
кассеты под рассаду огурцов

Капуста середня
кассеты под рассаду огурцов

Капуста пізня
кассеты под рассаду огурцов

Капуста пекінська
кассеты под рассаду огурцов

Цвітна капуста
кассеты под рассаду огурцов

Перець
кассеты под рассаду огурцов

Баклажан
кассеты под рассаду огурцов

Селера
кассеты под рассаду огурцов

Кабачок Диня Кавун
кассеты под рассаду огурцов

Суниця
кассеты под рассаду огурцов

Квіти
кассеты под рассаду огурцов

Цибуля
кассеты под рассаду огурцов

Тільки наша компанія пропонує професійні, розроблені за участю вчених-агрономів, селекціонерів насіннєвих компаній касети для розсади.

На ринку є багато касет від виробників, які вміють добре переробляти полімери. На жаль, серед них немає фахівців в сільському господарстві. Тільки наша компанія пропонує професійні, розроблені за участю вчених-агрономів, селекціонерів насіннєвих компаній касети для розсади. Зверніть увагу на конструкцію нашої касети для розсади, кожен дренажний отвір розміщено саме в тому місці, де це потрібно для правильного розвитку кореневої системи розсади. Напрмляючі всередині осередку касети відповідно до рекомендації по посадці насіння овочів, зроблені з урахуванням виду кореневої системи кожного овоча, а вони мають безліч відмінностей. Жолобки між осередками дозволяють волозі і повітрю рівномірно розподілитися між усіма рослинами, і до моменту висадки у відкритий грунт, ви отримаєте в нашій касеті однакову по висоті здорову розсаду. Користуйтеся професійними касетами для розсади і результати Вас не розчарують.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя