Касети для розсади

Касети розміром 54х28 см (Голландський стандарт)

Касети розміром 40х60 см (Польща)


Найкращі касети для розсади. Поради щодо вибору та користь у використанні

Касети для розсади  - це спеціальні контейнери, які використовуються для вирощування розсади рослин перед їх пересадкою у відкритий ґрунт або іншу більшу ємність. Касети для розсади забезпечують оптимальні умови для росту рослин, включаючи вентиляцію, стабільність і захист від пошкоджень кореневої системи під час транспортування та пересадки. Вони допомагають розсаді розвиватися здоровою та сильною до моменту її висаджування у відкритий ґрунт або в інший контейнер. 

Переваги використання касет для розсади

Використання касети для розсади має чимало переваг, а саме, забезпечує правильний розвиток рослини на її початкових етапах. Комплекти для розсади дозволяють оптимізувати всі процеси та забезпечити саме ті умови, які потрібні розсаді. Серед інших переваг варто виділити: 

-  ефективне використання простору;

-  збереження зусиль, часу та інших ресурсів;

-  мінімізація ресурсів на адаптацію рослини після пересадки;

-  стимуляція росту рослин;

-  можливість вести зручний облік рослин;

-  економія добрив;

-  зниження ризику захворювань.

Касети для розсади ТМ Agreen - це високоякісні пластикові касети для розсади. Вони достатньо гнучкі, проте не крихкі, що дозволяє використовувати виріб протягом багатьох сезонів. 

Касети для розсади від виробника дозволяють ефективно та оптимально використовувати весь доступний простір. Завдяки пластиковим касетам можна компактно розміщувати рослини на досить обмеженій площі. Крім того, вирощування розсади у касетах дозволяє зменшити час і зусилля, необхідні для розсадки, оскільки рослини можуть бути легко видалені з касети для пересадки без пошкодження кореневої системи. Рослини, вирощені у касетах, зазвичай мають більш розвинену кореневу систему, що сприяє їх швидкому адаптуванню до нового середовища під час пересадки.

Також, пластикові форми забезпечують оптимальні умови для росту рослин, включаючи достатню вентиляцію, забезпечення стабільності і захисту від зовнішніх чинників. Це сприяє здоровому розвитку розсади.  

Найбільш популярними вважаються касети для розсади 160 та касети для розсади 96. Вони мають 160 та 96 комірок під рослини відповідно, а тому можуть бути використані для великих об’ємів розсади. Наприклад, дуже часто купують касети для розсади для помідорів або інших видів рослин.

Як правильно підібрати касети для розсади

Підбір касети для розсади дозволить не лише оптимізувати подальші витрати, а й значно покращити ріст самої рослини в майбутньому. Весь процес вибору має включати чимало факторів. Перш ніж купити касети для розсади оптом, рекомендується визначити розміри та форму касети, яка буде ідеально підходити під потреби рослини та умови вирощування. Наприклад, для деяких видів рослин потрібно купити касети для розсади з великим об’ємом комірок, в той час як для інших буде достатньо касет з невеликим об’ємом комірок. Важливо, щоб кожна рослина мала достатньо місця для розвитку кореневої системи.

Останнім кроком буде визначення бюджету на покупку. Якщо важливо, щоб можна було замовити касети з доставкою по Україні, а фінальна вартість покупки залишилась на прийнятному рівні, тоді варто звертатись до нас. Ми займаємось оптовою реалізацією товарів вже більше ніж 20 років і готові працювати як з великими компаніями, так і з фермерськими господарствами. Кожна наша пропозиція точно буде вигідною для вас.


ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя