Голландський стандарт XT72

 • Кількість комірок: 72
 • Об'єм комірки: 45 куб. см
 • Розмір касети: 540х280 мм
 • Розмір комірки: 55х39х19 мм
 • 72 вічка

Опис і характеристики

Голландський стандарт XT72

Касети, які ми пропонуємо, виготовлені з полістиролу високої якості. На відміну від дешевих ПВХ (полівінілхлоридних) касет, представллених на українському ринку, полістирол не містить отруйних речовин, зокрема хлору, який може завдати серйозної шкоди здоров'ю людини. Широкий асортимент касет, пропонованих нами, зможе задовольнити будь-які запити.

Надійна конструкція гарантує використання касет терміном до 5 сезонів, що значно знижує собівартість розсади. Завдяки укріпленим бортикам касети для розсади можна переносити, не пошкоджуючи рослини.

На додачу ми пропонуємо піддони для підтримки вологи в касетах. Касети з піддонами можна розмістити на підвіконні, що дуже зручно при вирощуванні розсади в домашніх умовах, піддони незамінні, коли потрібно без втрат перевезти розсаду до місця висаджування на поле.

Перевага вирощування розсади в касетах:

 • однакові умови росту для всіх рослин;
 • коренева система не пошкоджується під час пересаджування;
 • хороший поділ кореневої системи окремих рослин;
 • економія насіння і субстрату, а також зменшення транспортних витрат;
 • можливість отримання великої партії рослин;
 • заощаджування місця в теплиці (згущення рослин від 200 до 2000 на 1 квадратному метрі);
 • зниження трудомісткості виробництва;
 • ефективна охорона рослин від хвороб, перенесених із ґрунту;
 • можливість багаторазового використання касет;
 • легкість дезінфекції після кожного циклу обробки;
 • можливість розведення з розсади рослин, котрі погано переносять пересаджування (приміром, китайської капусти).


Культура XQ21 XQA32 XQB50 XTB50 XS50 XQB72 XT72 XS72 XQB105 XQB128 XS288A Q6

Помідори
касети під розсаду помідорів Залежно від віку розсади та терміну висадження у відкритий грунт можна використовувати одну із запропонованих касет. Пересаджувати розсаду слід акуратно, з щіпкою землі, не пошкоджуючи коріння.

Огірок
касети під розсаду огірків Для створення оптимальних умов розвитку рослини та зменшення пошкоджень кореневої системи під час пересаджування використовують касети з максимальним обсягом осередків, бо огірок погано переносить процес пересадки.

Капуста рання
касети під розсаду капусти ранньої Для отримання ранніх та якісних урожаїв головчасту капусту краще вирощувати у вигляді розсади, а насіння висівати приблизно у лютому – березні. Оптимальний вік розсади – 40-45 днів. Перед висаджуванням розсада має бути загартована, оскільки якість розсади безпосередньо впливає на кінцевий урожай.

Капуста середня
касети під розсаду капусти середньої Для отримання ранніх та якісних урожаїв головчасту капусту краще вирощувати у вигляді розсади, а насіння висівати приблизно у лютому – березні. Оптимальний вік розсади – 40-45 днів. Перед висаджуванням розсада має бути загартована, оскільки якість розсади безпосередньо впливає на кінцевий урожай.

Капуста пізня
касети під розсаду капусти пізньої Для отримання ранніх та якісних урожаїв головчасту капусту краще вирощувати у вигляді розсади, а насіння висівати приблизно у лютому – березні. Оптимальний вік розсади – 40-45 днів. Перед висаджуванням розсада має бути загартована, оскільки якість розсади безпосередньо впливає на кінцевий урожай.

Капуста пекінська
касети під розсаду капусти пекінської Для отримання ранніх та якісних урожаїв головчасту капусту краще вирощувати у вигляді розсади, а насіння висівати приблизно у лютому – березні. Оптимальний вік розсади – 40-45 днів. Перед висаджуванням розсада має бути загартована, оскільки якість розсади безпосередньо впливає на кінцевий урожай.

Капуста цвітна
касети під розсаду капусти цвітної Насіння цвітної капусти висіють за 35-40 днів до висаджування розсади. Останню поливають регулярно та помірно, не допускаючи пересихання, оскільки це призводить до появи маленьких головок. Підгодовують і гартують так само, як і білоголову капусту.

Перець
касети під розсаду переця Насіння можна висіяти в одну з касет. Через 15-20 днів після появи сходів (2-3 справжні листки) рослини необхідно пересадити в ємності більшого розміру або на постійне місце.

Баклажан
касети під разсаду баклажану Баклажан - культура, яку не рекомендують сіяти відразу в касети більшого розміру, оскільки посіви розвиваються повільно, коренева система не може використовувати відразу весь об'єм осередку, а по краях ґрунт може засихати.

Селера
касети під разсаду селери Селера має особливість - дрібне насіння, і проростає вона повільно. Вік розсади має бути не більше 60 днів. Перевагами касетного способу є отримання раннього врожаю та гарантоване досягнення запланованої густоти розміщення рослин на відповідній площі.

Кабачок Диня Кавун
касети під разсаду кабачків динь кавунів Все сімейство гарбузових погано переносить пересаджування, краще відразу вибрати касети більшого розміру та об'єму. Розмір касети залежить від віку розсади та періоду посадки.

Суниця
касети під разсаду суниці Розсаду суниці висаджують ранньою весною або пізно восени. Перші розетки, які мають зачатки корінців, відокремлюють від маточного куща і вже через 15-20 днів можна виростити сильну розсаду. На дорощування розсаду слід брати від заздалегідь відібраних здорових сортових кущів не старших за дворічний вік.

Квіти
касети під разсаду квітів Розсаду квітів висаджують із жовтня місяця і аж до кінця травня. Восени, взимку та напровесні висаджують розсаду багаторічних квітів, а вже в березні можна починати висаджувати розсаду однорічних.

Цибуля
касети під разсаду цибулі Цибуля – досить холодостійка культура. Висаджують посіви у відкритий ґрунт у другій декаді квітня – на початку травня, залежно від регіону. Вік розсади повинен становити 40-50 днів, для цього можна використовувати вказані касети.
Технічні характеристики:
Кількість комірок 72
Об'єм комірки 45 куб. см
Розмір касети 540х280 мм
Розмір комірки 55х39х19 мм

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя