Сітка затіняюча

Сітка затіняюча декоративна фасована

Сітка затіняюча декоративна

Сітка затіняюча у рулонах

Сітка затіняюча фасована


Від сонця та перегріву вашого врожаю обирайте сітки затіняючі

Сітка затіняюча - це особливий матеріал, який використовується для захисту молодих рослин від впливу прямих сонячних променів. Принцип дії виробу дозволяє відбивати більшу частину світла, а решту пропускати з рівномірним розсіюванням. Основна функціональна характеристика такого товару - це ступінь затінення. Цей параметр напряму впливає на кількість сонячного світла, яку пропускають сітки для затінення. Відповідно до потреб рослини можна обирати варіанти сітки з різними пропускними властивостями. Зазвичай кількість сонячних променів, що можуть проходити крізь сітку визначається у відсотках. Найпопулярнішими вважаються затіняючі сітки 45%, 60%, 80% та 90%. Використовуються вони у конкретних ситуаціях та мають свої переваги. 

Особливості використання затіняючих сіток ТМ Agreen

Затіняючі сітки з’явились на ринку відносно недавно. Це досить практичні вироби, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Але основне призначення такого матеріалу саме захист рослин від сонця.  Затіняючі сітки для рослин використовуються для контролю інтенсивності сонячного світла, що потрапляє на рослини. Це важливий інструмент у сільському господарстві та садівництві, оскільки надмірна кількість сонячного світла може завдати шкоди рослинам, а недостатня його кількість може уповільнити ріст.

Головними причинами використовувати подібні вироби є контроль температури, зменшення кількості випаровування вологи та комплексне покращення якості врожаю. Сітки допомагають уникати перегріву, захищають рослини від надмірного ультрафіолету. Затіняючі сітки можуть використовуватися як над полями чи окремими грядками у відкритому ґрунті, так і у теплицях, де вони можуть бути встановлені як додатковий шар всередині або зовні теплиці для контролю інтенсивності сонячного світла та підтримки стабільної температури. Крім того, якісні затіняючі сітки дозволяють будувати цілі каркаси та конструкції, які дозволяють затінити більші площі землі та утворити комфортний мікроклімат. Замовити затіняючу сітку - це  просте та універсальне рішення для створення комфортних умов рослинам. 

Переваги використання затіняючих сіток ТМ Agreen

Затіняючі сітки користуються великою популярністю серед фермерів, тепличників, садівників. Це практичні, якісні та надійні матеріали, які мають численні переваги. Вони гарантують професійний захист від ультрафіолетового випромінювання, покращують мікроклімат та можуть бути використані в багатьох ситуаціях.

Серед інших переваг використання сіток затіняючих варто виділити:

можливість регулювання та підтримки оптимальної температури під сіткою для рослини;

захист від прямих сонячних променів;

-      можливість зменшити частоту поливів;

додатковий захист від сильного вітру;

додатковий захист від шкідників;

зниження витрат води за рахунок меншого  випаровування;

можливість швидкого та якісного монтажу матеріалу;

довговічність матеріалу.

Вартість затіняючих сіток може варіюватись в залежності від щільності матеріалу, кольору та розмірів. Будь-яку інформацію можна уточнити на сайті компанії Agreen або у наших менеджерів.

Чому Agreen?

Agreen - лідер з продажу агро-товарів  і не тільки. За багато років на ринку, компанія завоювала любов клієнтів по всій країні. Купити затіняючу сітку Agreen означає обрати якість, надійність та сервіс європейського рівня.

На офіційному сайті торгової марки Agreen доступний великий вибір сітки, який включає варіанти з різним ступенем затінення, кольорів та розмірів. Вироби відрізняються високою якістю і чітко виконують свої функції. Усі сітки з доставкою по Україні потрапляють в руки клієнтів у найкоротші терміни за допомогою відпрацьованих  логістичних процесів.

Звертайтесь за безкоштовною консультацією до ТМ Agreen та замовляйте лише якісні агро-товари. 

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя