Агроволокно

Агроволокно Agreen використовується в Україні вже понад 15 років. За цей час, агроволокно Agreen стало свого роду еталоном якості і практично кожен, хто запитує агроволокно - запитує AGREEN. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, але навіть європейських конкурентів. Професіонали вибирають агроволокно Agreen і рекомендують його своїм друзям і партнерам. Тисячі фермерів в усіх областях України щорічно використовують агроволокно Agreen.

Відмінною особливістю агроволокна Agreen є те, що воно адаптоване під наші кліматичні умови. Agreen ідеально підходить для захисту рослин від заморозків і витримує коливання температури під час заморозків. Продукція ТМ Agreen зносостійка, якісна і вже пройшла перевірку часом.

Успішний досвід використання агроволокна Argeen з року в рік дає гарантію стабільної і рівномірної щільності матеріалу по всьому полотну і завжди відповідає зазначеним параметрам на упаковці. Тому перед покупкою звертайте увагу на інформацію від виробника, яка завжди присутня на упаковці агроволокна.

Агроволокно укривне (біле)

Укривне агроволокно Аgreen різної щільності дає можливість фермерам використовувати його по всій території нашої країни. Агроволокно Agreen має високу зносостійкість, якщо дотримуватися правил умови його зберігання. Щільність укривного матеріалу буває такою: 17 г/м2, 19 г/м2, 23 г/м2, 30 г/м2, 42 г/м2, 50 г/м2.

Потрібно відзначити, чим вище щільність агроволокна, тим краще воно захищає рослини від заморозків. Біле покривне агроволокно щільністю 17 г / м2 захищає висаджені культури від заморозків до -2 ° С. Агроволокно з щільністю 19 г / м2 витримує температуру до -4 ° С. Щільність агроволокна 23 г / м2 і 30 г / м2 гарантує захист майбутнього врожаю до -5 ° С. Агроволокно, яке має найбільшу щільність 42 г / м2 і 50 г / м2 надійно захистити культури при зниженні температури до -7 ° С. Ви можете вибрати матеріал відповідно до кліматичних особливостей свого регіону.

Агроволокно в рулонах

Агроволокно в рулонах має перевагу перед фасованим агроволокном в тому, що його розміри варіюються в широкому діапазоні. Довжина агроволокна в рулонах стартує від 50 м і доходить до 500 м. Вибір ширина агроволокна дуже великий, тому кожен покупець зможе підібрати варіант відповідно до своїми розмірами ділянки.

Агроволокно фасоване в пакетах

Фассованое агроволокно можна придбати у фірмових пакетах. Воно може бути різної довжини і ширини. Довжина фасованого агроволокна «Agreen» становить 5 м або 10 м. Його ширина може бути: 1,6 м., 3,2 м., 4,2 м. Фасоване агроволокно підійде для накриття невеликих площ. Для дачників і садівників дуже зручно купувати агроволокно невеликого розміру.

Агроволокно з укріпленим краєм

Укріплений край агроволокна Agreen проводиться за запатентованою технологією Strong 2 Edge. Завдяки цій технології ушкодження, розриви та інші механічні пошкодження виключені. На сьогодні агроволокно з укріпленим краєм можна придбати такої щільності: 17 г/м2, 19 г/м2. 23 г/м2.

Біле агроволокно Agreen має такі переваги:

Якість агроволокна. На що звернути увагу

Щільність повинна бути стабільною і однорідної по всьому полотну
Тільки успішний досвід з року в рік дає гарантію стабільної і рівномірної щільності матеріалу агроволокна.

Міцність з'єднання полотен повинна бути вище міцності самого агроволокна
Тільки запатентована технологія з'єднання полотен агроволокна Strong 2 Edge, ноу-хау ТМ AGREEN, може забезпечити таку міцність

Тільки офіційне виробництво
ТМ Agreen має патент на виробництво агроволокна в Україні. На кожній етикетці вказані: номер партії, дата виробництва, контакти виробника. Все можна перевірити і зв'язатися при необхідності.

Довіра протягом багатьох років
Уже понад 10 років практично кожен, хто запитує агроволокно - запитує AGREEN.

Відео укриття полуниці агроволокном Agreen


Агроволокно мульчуюче (чорне, чорно-біле)

Мульчуюче агроволокно «Agreen» допоможе Вам повністю знищити бур'яни. Під мульчирующим агроволокном грунт залишається пухкої і зберігає в собі всі корисні мікроелементи та речовини. Волога добре проникає в грунт і залишається там на довго. За рахунок цього, у Вас з'являється можливість скоротити кількість поливів. Під мульчирующим агроволокном «Agreen» грунт ніколи не пересихає і не перегрівається.

Переваги мульчирующего агроволокна Agreen:

  • Структура грунту залишається ідеальною під агроволокном і з часом вона навіть поліпшується.
  • Грунт прогрівається швидше, тому перші сходи рослин можна побачити за короткий проміжок часу.
  • Прекрасний зовнішній вигляд плодів зберігається до їх збору. Це пов'язано з тим, що плоди не торкаються до землі і залишаються чистими і без пошкоджень.

Чорне агроволокно для мульчування

Чорне агроволокно Agreen використовується вже дуже давно. Захист від бур'янів без застосування додаткових засобів гарантована на 100%. Проведено безліч досліджень, які довели, що врожайність підвищується, а терміни збору врожаю скорочуються. Національний університет біоресурсів і природокористування України України було неодноразово доведено, що використання чорного агроволокна «Agreen» дає хороші результати.

Чорно-біле агровлокно для мульчування

З 2013 року почалося виробництво агроволокна Agreen чорно-білого кольору. Ефективність його використання збільшилася в кілька разів. Чорно-біле агроволокно потрібно укладати на землю чорної стороною вниз. Біла сторона агроволокна Agreen добре відбиває сонячні промені, завдяки цьому рослини не перегріваються.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя