Інновації та технології Agreen

20 років інновацій на ринку. 2003 - 2023


Інноваційні методи виробництва агроволокна

Агроволокно Агрін проводиться в Києві за італійською технологією і за сприяння італійських фахівців. У 2003 році, взявши за основу європейську технологію і постійно її покращуючи, ми домоглися феноменальних властивостей і якості агроволокна, тепер уже перевершує вихідне італійське. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, а навіть європейських конкурентів. Як результат - з агроволокном Агрін ви щороку будете отримувати ранній і великий урожай.

Адаптація для ринків України та країн СНД

Унікальність агроволокна Агрін полягає в адаптації властивостей матеріалу під кліматичні умови нашого регіону. До складу агроволокна Агрін входить 4% ультрафіолетового стабілізатора. Крім цього Агрін має збільшений робочий температурний діапазон і більш високі зносостійкі характеристики. Все це, не тільки безпосередньо впливає на збільшення врожайності, а й дозволяє вам використовувати агроволокно Агрін довше, знижуючи собівартість врожаю.

Agreen. Найміцніше агроволокно

Нашими хіміками і технологами розроблена унікальна технологія з'єднання полотен, при якій агроволокно Agreen шириною від мінімальних 1,6 м до максимальних 15,8 м має однаково високу міцність на розрив. Ця технологія, що отримала назву Strong 2 Edge, запатентована і є ноу-хау. Ми сміливо можемо стверджувати, що наше агроволокно шириною більше 4 м по своїй міцності на розрив перевищує продукцію всіх інших виробників, в тому числі і російських, і польських, і італійських. Укріплений край агроволокна Агрін проводиться за технологією Strong 2 Edge і по своїй міцності не має рівних на ринку.


Гарантована щільність матеріалу.

Купуючи агроволокно Agreen, ви завжди впевнені в рівномірної щільності матеріалу по всій довжині і ширині рулону. Цей найцінніший показник гарантує досягнення стабільного температурного режиму і вологості по всій площі вкритої вами гряди. Рівномірність щільності агроволокна має принципове значення для захисту рослин під час нічних заморозків. Більш того, щільність агроволокна Агрін завжди відповідає зазначеній такої на упаковці.

Агрін: агроволокно №1 в Україні.

Постійні інновації та гнучкість виробництва, в сукупності з реалізацією побажань наших покупців зробили свою справу: професіонали вибирають агроволокно Агрін і рекомендують його своїм друзям і партнерам.

10 відмінних якостей агроволокна Агрін

1. Італійська технологія виробництва, вдосконалена українськими технологами і адаптована під кліматичні умови нашої країни.

2. Збільшена міцність на розрив, значно перевершує конкурентів.

3. Гарантія стабільної і рівномірної щільності матеріалу.

4. Захист матеріалу від ультрафіолетових променів. 4%: кращий показник в класі.

5. Безперервна нитка волокна по всій площі матеріалу.

6. Унікальний спосіб з'єднання полотен агроволокна. Запатентований Ноу-хау ТМ Агрін.

7. Підвищена еластичність нитки волокна, що сприяє більшій повітрообміну. ​​

8. Збільшений ресурс, розрахований на 4 сезони використання агроволокна.

9. Офіційне виробництво в Україні. Завдяки цьому - можливість виробництва агроволокна з урахуванням ваших унікальних вимог до довжини і ширини полотен агроволокна.

10. Італійська система контролю виробництва, що гарантує стабільність якості.


Інноваційні методи у виробництві мульчирующего агроволокна

Агроволокно двосвітна (чорно-біле) - це новий і найоптимальніший вид агроволокна для мульчування, в якому одночасно об'єднані найкращі якості чорного і білого агроволокна і чорно-білої плівки.

Наша компанія з 2013 року першою почала виробництво чорно-білого двошарового агроволокна Agreen. Ефективність використання мульчирующего агроволокна збільшилася в рази, завдяки розробкам наших інженерів.

7 відмінних якостей мульчирующего агроволокна Agreen

1. Введення рослинництва екологічно-чистими методами.

2. Вода легко проникає в грунт, під агроволокном не заводиться цвіль, і не розвиваються бактерії.

3. Волога залишається в грунті надовго, за рахунок чого, кількість поливів можна знизити в 2-3 рази.

4. Сонячні промені не проникають через агроволокно і бур'яни припиняють рости.

5. Захищає коріння рослин в морозну і холодну погоду.

6. Плоди рослин залишаються завжди чистими, оскільки немає зіткнення з грунтом.

7. Грунт прогрівається мінімум на 2 тижні швидше.


Унікальне двошарове агроволокно з'явилося завдяки потребам і прохань фермерів південних регіонів, які не знали раніше, що робити з перегрівом кореневої системи овочевих культур в жарку пору року.

Щільність нового агроволокна 50 г / м 2 . Використовують його тільки для мульчування овочевих і ягідних культур.

Двошарове агроволокно ефективно діє проти перегріву кореневої системи і пошкодження нижнього листка рослин. Рекомендується застосовувати в жарку пору року.

Застосування

мульчують чорно-біле агроволокно Агрініо укладають на грунт чорної стороною вниз. Завдяки світлому шару, сонце відбивається від поверхні і рослини можуть отримувати більше світла, тим самим збільшувати інтенсивність фотосинтезу. Так само, коріння залишаються захищеними від високих температур і перегріву. За рахунок цього, дозрівання овочів (огірків, баклажанів, перців) і фруктів (полуниці, суниці, малини) відбувається швидше. Крім того, що Ви зможете збирати урожай раніше запланованого часу, фрукти, особливо суниця і полуниця, матимуть однаковий окрас з усіх боків.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя