Інновації та технології Agreen

20 років інновацій на ринку. 2003 - 2023


Інноваційні методи виробництва агроволокна

Агроволокно Agreen виготовляється в Києві за італійською технологією і за сприяння італійських фахівців. У 2003 році, взявши за основу європейську технологію і постійно її покращуючи, ми домоглися феноменальних властивостей і якості агроволокна, тепер вже перевершує вихідне італійське. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, а навіть європейських конкурентів. Як результат - з агроволокном Agreen Ви щороку будете отримувати ранній і великий урожай.

Адаптація для ринків України та інших країн

Унікальність агроволокна Agreen полягає в адаптації властивостей матеріалу під кліматичні умови нашого регіону. До складу агроволокна Agreen входить 4 % ультрафіолетового стабілізатора. Крім цього, Agreen має збільшений робочий температурний діапазон і більш високі зносостійкі характеристики. Все це, не тільки безпосередньо впливає на збільшення врожайності, а й дозволяє Вам використовувати агроволокно Agreen довше, знижуючи собівартість врожаю.

Agreen. Найміцніше агроволокно

Нашими хіміками і технологами розроблена унікальна технологія з'єднання полотен, при якій агроволокно Agreen шириною від мінімальних 1,6 м до максимальних 15,8 м має однаково високу міцність на розрив. Ця технологія, що отримала назву Strong 2 Edge, запатентована і є ноу-хау. Ми сміливо можемо стверджувати, що наше агроволокно шириною більше 4 м по своїй міцності на розрив перевищує продукцію всіх інших виробників, в тому числі і польських, і італійських. Укріплений край агроволокна Agreen проводиться за технологією Strong 2 Edge і по своїй міцності не має рівних на ринку.


Гарантована щільність матеріалу.

Купуючи агроволокно Agreen, ви завжди впевнені в рівномірній щільності матеріалу по всій довжині і ширині рулону. Цей найцінніший показник гарантує досягнення стабільного температурного режиму і вологості по всій площі вкритої Вами грядки. Рівномірність щільності агроволокна має принципове значення для захисту рослин під час нічних заморозків. Більш того, щільність агроволокна Agreen завжди відповідає зазначеній на упаковці.

Agreen: агроволокно №1 в Україні.

Постійні інновації та гнучкість виробництва, в сукупності з реалізацією побажань наших покупців зробили свою справу: професіонали вибирають агроволокно Agreen і рекомендують його своїм друзям і партнерам.

10 відмінних якостей агроволокна Agreen

1. Італійська технологія виробництва, вдосконалена українськими технологами і адаптована під кліматичні умови нашої країни.

2. Збільшена міцність на розрив, значно перевершує конкурентів.

3. Гарантія стабільної і рівномірної щільності матеріалу.

4. Захист матеріалу від ультрафіолетових променів. 4%: кращий показник в класі.

5. Безперервна нитка волокна по всій площі матеріалу.

6. Унікальний спосіб з'єднання полотен агроволокна. Запатентований Ноу-хау ТМ Agreen.

7. Підвищена еластичність нитки волокна, що сприяє більшому повітрообміну. ​​

8. Збільшений ресурс, розрахований на 4 сезони використання агроволокна.

9. Офіційне виробництво в Україні. Завдяки цьому - можливість виробництва агроволокна з урахуванням Ваших унікальних вимог до довжини і ширини полотен агроволокна.

10. Італійська система контролю виробництва, що гарантує стабільність якості.


Інноваційні методи у виробництві мульчуючого агроволокна

Агроволокно двошарове (чорно-біле) - це новий і найоптимальніший вид агроволокна для мульчування, в якому одночасно об'єднані найкращі якості чорного і білого агроволокна і чорно-білої плівки.

Наша компанія з 2013 року першою почала виробництво чорно-білого двошарового агроволокна Agreen. Ефективність використання мульчуючого агроволокна збільшилась в рази, завдяки розробкам наших інженерів.

7 відмінних якостей мульчуючого агроволокна Agreen

1. Ведення рослинництва екологічно-чистими методами.

2. Вода легко проникає в ґрунт, під агроволокном не заводиться цвіль, і не розвиваються бактерії.

3. Волога залишається в ґрунті надовго, за рахунок чого, кількість поливів можна знизити в 2-3 рази.

4. Сонячні промені не проникають через агроволокно і бур'яни припиняють рости.

5. Захищає коріння рослин в морозну і холодну погоду.

6. Плоди рослин залишаються завжди чистими, оскільки немає зіткнення з ґрунтом.

7. ґрунт прогрівається мінімум на 2 тижні швидше.


Унікальне двошарове агроволокно з'явилося завдяки потребам і прохань фермерів південних регіонів, які не знали раніше, що робити з перегрівом кореневої системи овочевих культур в жарку пору року.

Щільність нового агроволокна 50 г / м 2 . Використовують його тільки для мульчування овочевих і ягідних культур.

Двошарове агроволокно ефективно діє проти перегріву кореневої системи і пошкодження нижнього листка рослин. Рекомендується застосовувати в жарку пору року.

Застосування

Мульчуюче чорно-біле агроволокно Agreen укладають на ґрунт чорною стороною вниз. Завдяки світлому шару, сонце відбивається від поверхні і рослини можуть отримувати більше світла, тим самим збільшувати інтенсивність фотосинтезу. Так само, коріння залишаються захищеними від високих температур і перегріву. За рахунок цього, дозрівання овочів (огірків, баклажанів, перців) та ягід (полуниці, суниці, малини) відбувається швидше. Крім того, що Ви зможете збирати урожай раніше запланованого часу, ягоди, особливо суниця і полуниця, матимуть однакове забарвлення з усіх боків.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя