Продукція ТМ "AGREEN" - лідер на ринку України більше 18 років!

Продукція ТМ "AGREEN" - лідер на ринку України більше 18 років. Нашим товарам щорічно довіряють тисячі фермерів, використовуючи нашу продукцію вони збільшили врожайність на своїх ділянках в кілька разів. Ми працюємо як з великими гравцями на ринку, так і з невеликими фермерськими господарствами. Багаторічний досвід роботи на ринку, добре знання всіх продуктів, якими ми займаємося. Постійний контакт з фахівцями в сільському господарстві для впровадження новітніх технологій, що підвищують врожайність і, відповідно рентабельність бізнесу наших партнерів. Співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких становить технічну базу на всіх рівнях виробництва. У роботі ми використовуємо тільки самі передові і сучасні технології.

Сертифікована продукція!

Якість підтверджена дослідженням НУБіП.
Використання агроволокна Agreen, на прикладі вирощування огірків, дозволило збільшити врожайність на 5,1 т / га до 37,3 т / га. Завдяки використанню агроволокна Agreen урожай вдалося зібрати на 10 днів раніше призначеного терміну.

Ми завжди намагаємося бути першими!

Ставши нашим партнером, ви стаєте повноправним учасником команди професіоналів, які люблять і знають свою справу, зацікавлених в його успіху і процвітання, відкритих для нових знань і умінь. Компанія з великим досвідом роботи і бездоганною репутацією запрошує вас до співпраці!

Багаторічний досвід роботи на ринку, добре знання всіх продуктів, якими ми займаємося. Постійний контакт з фахівцями в сільському господарстві для впровадження новітніх технологій, що підвищують врожайність і, відповідно рентабельність бізнесу наших партнерів. Співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких становить технічну базу на всіх рівнях виробництва. У роботі ми використовуємо тільки самі передові і сучасні технології.

Agreen в цифрах!

AGREEN - ЗВИКАЙ ЗБИРАТИ ВЕЛИКИЙ УРОЖАЙ!

Ми довго думали який девіз вибрати для нашої торгової марки? Нам хотілося, щоб в ньому були об'єднані такі поняття як якість, успішність, надійність, безуапречная репутація та багато іншого. Але після безлічі суперечок ми вибрали найпростіший варіант - "AGREEN - звикай збирати великий урожай!", І дійсно єдиним мірилом успішності, надійності і якості нашої продукції може бути великий урожай.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя