AGREEN попереджає - остерігайтеся підробок!

УВАГА!
Попереджаємо, що на ринку з'явилася сумнівна продукція,
зовні схожа на агроволокно ТМ AGREEN!

Сертифікована продукція!

Зустрічаються різні форми обману покупців, остерігайтеся продавців, які:
  • Обманюють, пропонуючи схожий на AGREEN дизайн упаковки та етикетки.
  • Вводять в оману, приховуючи інформацію про виробника: "на словах" або навіть на упаковці це може бути і Польща, і Чехія, і Білорусь, і Німеччина, але Ви ніколи не дізнаєтеся, яке, насправді, походження має товар , що знаходиться всередині.
  • Приховують нерівномірну щільність матеріалу і сумнівну міцність соідіненія полотен, що робить агроволокно непридатним до використання.
ПОПЕРЕДЖАЄМО!
Ми вже не раз зустрічали ситуації, коли фермери з метою заощадити купували неякісну підробку, а потім залишилися взагалі без врожаю Настійно рекомендуємо НЕ РИЗИКУВАТИ і вибирати тільки якісну продукцію AGREEN, щоб отримати максимум результату!

Запитуйте оригінальне агроволокно AGREEN!

Переваги торгової марки AGREEN:

  • більше 10 років лідируючої позиції на ринку.
  • офіційне виробництво в Україні.
  • збільшений ресурс служби агроволокна, розрахований на 4 сезони використання агроволокна.
  • гарантія стабільної і рівномірної щільності матеріалу агроволокна.
  • запатентована технологія з'єднання полотен агроволокна Strong 2 Edge, ноу-хау ТМ AGREEN.

AGREEN - найміцніше агроволокно!

Завдяки використанню унікальної технології з'єднання полотен Strong 2 Edge можна сміливо стверджувати, що агроволокно AGREEN шириною більше 4 м по своїй міцності на розрив перевищує продукцію всіх інших виробників, в тому числі і російських, і польських, і італійських. Укріплений край агроволокна Агрін проводиться за технологією Strong 2 Edge і по своїй міцності не має рівних на ринку.

Тільки агроволокно AREEN має фірмову напис вздовж полотна.

Замовити оригінальне агроволокно AGREEN
Ви можете на нашому сайті!

Інформаційна довідка:


Агроволокно AGREEN стало свого роду еталоном якості і практично кожен, хто запитує агроволокно - запитує AGREEN. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, але навіть європейських конкурентів. Професіонали вибирають агроволокно AGREEN і рекомендують його своїм друзям і партнерам.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя