Рівномірна щільність агроволокна

Нерівномірне щільність призводить до промерзання і втрати врожаю. перевіряють наочно на наявність просвітів.

Щільність повинна бути стабільної і однорідної по всьому полотну

Тільки успішний досвід з року в рік дає гарантію стабільної і рівномірної щільності матеріалу агроволокна.

Міцність полотен

Перевіряють на розрив в місці з'єднання полотен. Безсила з'єднання призводить до розриву і Ви більше не зможете його використовувати в наступних сезонах.

Міцність з'єднання полотен повинна бути вище міцності самого агроволокна

Тільки запатентована технологія з'єднання полотен агроволокна Strong 2 Edge, ноу-хау ТМ AGREEN, може забезпечити таку міцність.

Офіційне виробництво

Виробник приховує походження товару коли не може гарантувати його якість. Перевірити можна зіставивши заявлені дані з даними на етикетці.

Тільки офіційне виробництво

ТМ Agreen має патент на виробництво агроволокна в Україні. На кожній етикетці вказані: номер партії, дата виробництва, контакти виробника. Все можна перевірити і зв'язатися при необхідності.

Чи є довіра до торгової марки?

Сьогодні Ви можете купити не перевірене агроволокно, завтра Ви можете втратити урожай, а після завтра Вам не буде кому висунути претензію.

Довіра протягом багатьох років

Уже понад 10 років практично кожен, хто запитує агроволокно - запитує AGREEN.

Інформаційна довідка:


Агроволокно AGREEN стало свого роду еталоном якості і практично кожен, хто запитує агроволокно - запитує AGREEN. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, але навіть європейських конкурентів. Професіонали вибирають агроволокно AGREEN і рекомендують його своїм друзям і партнерам.

ТМ "Agreen" © Всі права захищені. Часткове або повне копіювання інформації сайту можливо тільки з дозволу правоообладателя