Агроволокно мульчуюче ЕASY-CARRY ROLLS
Агроволокно чорне мульчуюче
Агроволокно чорно-біле мульчуюче
Агроволокно темно-зелене мульчуюче
Агроволокно коричневе мульчуюче
Агроволокно мульчуюче чорне ™Agreen
Агроволокно чорне – нетканий укривний матеріал, який використовується для мульчування ґрунту. Воно захищає від бур’янів та створює комфортні умови для росту та розвитку культурних рослин.
Для виготовлення агроволокна використовують поліпропілен – синтетичний матеріал, який вирізняється підвищеною міцністю та стійкістю до негативних впливів. За допомогою високої температури матеріал розплавляють та витягують. Отримані волокна з’єднують між собою, добавляючи ультрафіолетові стабілізатори.
Види мульчуючого агроволокна ™Agreen
В асортименті агроволокно від бур’янів таких кольорів:
- чорне;
- коричневе;
- зелене;
- чорно-біле.
У нашому каталозі також представлені перфоровані полотна. Частіше за все купують агроволокно для полуниці з перфорацією. Воно має отвори діаметром 8 сантиметрів, відстань між якими 33 см по довжині та 25 см по ширині, що ідеально підходить для цієї культури.
За видом фасування:
- в рулонах – довжина 50-100 метрів, ширина 0,53 - 3,2 метра, підходить для різних господарств;
- у пакетах – довжина 5-10 метрів, ширина 1,07 - 3,2 метри, призначене для невеликих ділянок та специфічних потреб.
™ Agreen надає можливість замовити необхідну вам ширину агроволокна з кроком у 50 метрів.
Щільність чорного агроволокна та властивості
При виборі щільності слід врахувати тип вирощуваної культури, особливості ґрунту, кліматичні умови та бажаний термін служби.
™ Agreen виготовляє мульчуюче агроволокно щільністю:
- 50 г/м2
- 80 г/м2
- 100 г/м2.
Для огірків, помідорів та інших овочевих культур можна купити агроволокно щільністю 50 г/м2. Для клубніки, малини, ожини, смородини, аґрусу знадобиться матеріал щільністю 80 г/м2. Рекомендована щільність агроволокна під туї, троянди та інші декоративні кущі – 100 г/м2.
Додатково слід врахувати, що для важких ґрунтів, щоб ефективно стримати бур’яни, бажано використовувати більш щільний матеріал 80 та 100 г/м2.
Не зважаючи на велику щільність, чорне агроволокно має пористу структуру, завдяки чому добре пропускає воду та повітря. Тому поливати та підживлювати рослини можна в будь-який час. Для цього непотрібно знімати спанбонд із грядки.
На відміну від білого, не пропускає сонячне світло, внаслідок чого бур’яни не можуть здійснювати процес фотосинтезу, що призводить до їхнього виснаження та загибелі.
Переваги агроволокна для мульчування ™Agreen:
- підходить для широкого спектру сільськогосподарських культур та різних агрокліматичних умов;
- надійно захищає від бур’янів;
- перешкоджає розмиттю, ущільненню та пересиханню ґрунту, забезпечуючи якісну аерацію кореневої системи та покращує розвиток рослин;
- сприяє ранньому прогріванню землі в весняний період та створює оптимальний мікроклімат;
- зберігає вологу, завдяки чому зменшує частоту поливів;
- виключає різкі температурні коливання – протягом дня накопичує тепло, а вночі віддає його рослинам;
- забезпечує товарний вигляд плодів – підтримує у чистоті ягоди та овочі, запобігає гниттю та появі цвілі.
Завдяки ультрафіолетовому стабілізатору уповільнюється руйнування спанбонду від сонячного проміння, що значно підвищує зносостійкість та подовжує термін експлуатації.
У нас можна купити чорне агроволокно оптом від виробника або у роздріб через партнерів дилерської мережі. Воно позбавить необхідності робити прополювання та використовувати гербіциди, завдяки чому допоможе оптимізувати сільськогосподарські процеси, зекономити час та зусилля.
Агроволокно чорне: використання
Перш за все, очистіть ділянку від бур’янів, вирівняйте поверхню, внесіть добрива та зрихліть ґрунт. Потім розстеліть агрополотно поверх грядки так, щоб воно щільно прилягло до землі. Краї матеріалу закріпіть кілочками, шпильками, камінням або землею. При облаштуванні рокарію, альпінарію та інших садових композицій спанбонд можна застеляти під гальку чи соснову кору.
Мульчуюче агроволокно в більшості випадків розміщують у міжряддях, закривають ним пристовбурні кола дерев та кущів. Якщо ви хочете накрити ним всю ділянку, то зробіть розрізи у тих місцях, де будете висаджувати розсаду. Розрізи в залежності від вашого бажання можуть бути круглими, прямокутними або хрестоподібними. Розташовують їх у шаховому або прямокутному порядку на відстані 20-30 сантиметрів один від одного.
На грядках з овочами мульчуюче полотно залишають протягом сезону, а на ділянках, де ростуть багаторічні рослини – на весь рік.